Disaintoode: Nugade- / köögiriistade alus.

18.04.2014

Valmistatud reklaamstend Nissan Qashqai reklaamikampaaniaks

11.04.2014

Nissan Qashqai reklaamikampaaniaks spetsiaalselt valmistatud reklaamstend. Reklaamstendi on sisseehitatud tahvelarvuti puutetundliku ekraaniga (iPAD) interaktiivse multimeedia presentatsiooniga. Valmistatud Firmakink OÜ tellimisel

Uued tooted

09.03.2014

Meie uued tooted

13.01.2014

Veebipood on avatud

01.12.2013

Meil on hea meel Teile teatada, et 1. detsembril 2013 veebilehel www.infodekoor.ee on avatud veebipood, kust saab leida ja tellida nii standardseid kui kõige populaarsemaid akrüülklaasist ja muudest plastikmaterjalidest tooteid, tarvikuid, varustust kaubandussisustuse jaoks nagu hinnainfo aluseid, poekaupade aluseid ja palju muid eksponeerimiseks tarvilikke asju.

Endiselt pakume erilahendusi akrüülklaasist: erinevaid detaile ja tarvikuid kaupluste sisustuseks, sise- ja välisreklaami lahendusi – stende, valguskaste, infoaluseid, kaasa arvatud interaktiivseid ja programmeeritavaid; nii sise- ja väliskujunduse detaile ning elemente, kui ka terviklahendusi.

Võtke meiega ühendust, kui Teil tekib vajadus meie plasttoodete kohandatud versiooni järgi või soovite realiseerida huvitava ideega projekti, mis nõuab optimaalsemat erilahendust.

Lugupidamisega,

Info Dekoor